5 مدل از پر فروش ترین موزاییک های پلیمری در سال 1400

5 مدل از پر فروش ترین موزاییک های پلیمری

فهرست مطالب

امروز در این مقاله کاربردی به معرفی پر فروش ترین موزاییک های پلیمری حال حاضر  بازار و گروه تولیدی صنعتی آبین بتن را از تاریخ 01/01/1400 تا 20/08/1400 را خدمت شما اعلام می کنیم. موزاییک پلیمری به دلیل مزایا و ویژگی های بسیار زیادی که دارا هستند از پر فروش ترین کفپوش های بتنی حال حاضر بازار می باشد که در این مقاله کاربردی ریز تر شدیم و به سراغ نمونه های پر فروش این محصولات دوست داشتنی پرداخته ایم. پس در ادامه این مقاله همراه باشید.

پر فروش ترین موزاییک های پلیمری

امروز لیستی تهیه کردیم که نشان دهنده محبوبیت کدام مدل از موزاییک های پلیمری را نشان خواهد و قطعا در خرید شما نیر کمک خواهد. پس اگر قصد خرید موزاییک پلیمری را دارید، این مقاله تا حدودی کمک کننده شماست، زیرا تمامی نمونه های گفته شده به همراه تصویر کار شده در ادامه مقاله بارگذاری شده و قطعا در خرید، تصمیم و انتخاب شما اثر گذار خواهد بود. پر فروش ترین موزاییک های پلیمری در حال حاضر به شکل زیر است:

موزاییک پلیمری طرح خطیبی

 موزاییک پلیمری طرح خطیبی، در حال حاضر از پر فروش ترین قطعات پلیمری است. شکل ظاهری ساده و زیبا این قطعات بسیار توجهات را به خود جلب کرده و باعث پر فروش این قطعات شده است. نام دیگری که برای این محصولات بسیار به کار برده می شود، موزاییک طرح سنگ است و در کنار آن از موزاییک طرح مالون نیز به آن ها گفته می شود. به طور کلی موزاییک های پلیمری طرح خطیبی در ابعاد 40*40، 60*30 و 60*40 سانتی متر تولید می شوند که تمامی این ابعاد بسیار عامه پسند هستند، اما اگر بخواهیم در بین این نمونه ها هم نیز پر فروش ترین را نتخاب کنیم، نوع 60*40 سانتی متری این قطعه از پر فروش ترین ها به حساب می آیند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این قطعات بسیار ساده و شیک هستند که ترکیب آن با چمن، قلوه سنگ و قرنیز بسیار زیبا خواهد شد.

موزاییک پلیمری طرح خطیبی به همراه چمن

موزاییک پلیمری طرح پارسه

یکی دیگر از مدل های پر فروش این قطعات دوست داشتنی، می توان به موزاییک پلیمری طرح پارسه اشاره کرد. طرح روی این قطعه بسیار جذاب است و باعث شده است که حس چند تکه بودن به بیننده بدهد. این کفپوش فقط در سایز  60*40 سانتی متر تولید می شود و اصلی ترین گزینه های هر فردی هنگام خرید موزاییک پلیمری است.

این قطعه در رنگ های سفید، طوسی، قرمز و زرد به طور پیش فرض تولید می شود و قابلیت تولید به رنگ دلخواه مشتری نیز را دارد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این قطعه دوست داشتنی بسیار شیک و عامه پسند هستند و قابلیت استفاده ترکیبی در رنگ های مختلف به همراه چمن، قلوه سنگ و قرنیز را نیز دارا می باشد. اگر قصد خرید موزاییک پلیمری را داشته باشید، حتما این گزینه در ذهن شما به عنوان نمونه انتخاب جا خواهد داشت.

موزاییک پلیمری طرح پارسه به همراه چمن

موزاییک پلیمری طرح سنگفرش

همانطور که از نام آن پیداست، کاملا سطح موزاییک طرح سنگ، شبیه به سنگ فرش است و اجرا این قطعات در کنار هم بسیار حس خوبی را خواهد داد. این قطعه دوست داشتنی نیز به دلیل شکل ظاهری بسیار جذابش، از پر فروش ترین موزاییک های پلیمری حال حاضر است. این قطعه در رنگ های سفید، قرمز، طوسی، زرد و رنگ های دلخواه مشتری و فقط در سایز 40*40 سانتی متر تولید و روانه بازار می شود.

از دیگر ویژگی های این قطعات می توان به قابلیت استفاده چند رنگ این قطعات به صورت ترکیب در کنار هم اشاره کرد. همچنین می توان ترکیبی به همراه چمن، قلوه سنگ و قرنیز نیز از آن ها استفاده نمود. تصاویر زیر گویای تمامی این جذابیت ها می باشد:

موزاییک پلیمری طرح سنگفرش اجرا شده

موزاییک پلیمری طرح قابدار

می توان گفت یکی از ساده ترین موزاییک های حال حاضر بازار، موزاییک پلیمری طرح قابدار است. ای قطعه با توجه به سطح ساده در کنار قابی که دارد، بعد اجرا نظم خاصی را به محوطه می بخشد. این قطعه بسیار محصولی شیک و ساده است و علل های محبوبیت و پر فروش بودن آن همین موضوع است. این قطعه در ابعاد 40*40، 54*54 و 20*40 سانتی متر تولید می شود که نوع 40*40 در آن در صدر فروش قرار دارد. این قطعه در رنگ های سفید، طوسی، قرمز، زرد و رنگ های دلخواه مشتری تولید شده و روانه بازار می شود.

از دیگر ویژگی آن قابلیت استفاده ترکیبی در رنگ های مختلف آن است و در کنار آن می توان ترکیبیب به همراه چمن، قلوه سنگ و قرنیز استفاده نمود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این قطعه بسیار نظم خاصی به محوطه داده و دارای سطح ساده و شیک می باشد.

موزاییک پلیمری طرح قابدار به همراه قرنیز

موزاییک پلیمری طرح چرمی

ساده ترین محصولی که می توان به آن اشاره کرد، موزاییک پلیمری طرح چرمی است که ساده کاملا ساده و به صورت اسفنجی دارد. این قطعات نیز به دلیل سادگی خود بسیار پر فروش و پر طرفدار هستن و در رنگ های طوسی، سفید، زرد، قرمز و رنگ های دلبخواه مشتری تولید و روانه بازار می شوند.

این قطعات تنها در سایز 40*40 تولید می شود و می توان به صورت ترکیبی با چند رنگ مختلف و به همراه چمن، قلوه سنگ و قرنیز نیز اجرا کرد که بسیار جذاب و به دلبشین خواد شد.

موزاییک پلیمری طرح چرمی اجرا شده

درحال حاضر از ابتدای سال 1400 این قطعات، از پر استعلام ترین و پر فروش ترین قطعات پلیمری بوده است که بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

علت محبوبیت بالای موزاییک های پلیمری در بازار

شاید برای شما سوال باشد که به چه علت این محبوبیت در دستان موزاییک پلیمری می باشد و از پرفروش ترین کفپوش های بتنی حال حاضر بازار می باشد. از ویژگی های مهم این محصولات شکل ظاهری زیبا و جذاب آن است. کفپوش پلیمری به دلیل ساختار شیمایی منظم از شکل ظاهری براق و زیبایی برخوردار است. در کنار این زیبایی دارای مقاومت بالایی نیز می باشد که این مقاومت در کنار ظرافت و وزن سبک قابل تعجب است. همچنین به دلیل استفاده از افزودنی های بتن (رزنی) و پلی استر بر پایه اتر، جذب آب این قطعات به شدت کاهش یافته است. این کاهش جذب آب باعث مقاومت فشاری و دمایی این قطعات می شود. به همین دلیل از این قطعات می توان در هر نوع آب و هوایی استفاده نمود. استفاده در مناطق سردسیر و کوهستانی از دیگر مزیت های مهم این محصول است که باعث محوبیبت آن شده است. همانطور که می دانید از موزاییک های پلیمری به راحتی می توان در سرد ترین نقاط کشور نیز استفاده نمود.

تمامی مزیت های گفته شده بنا بر این است که این قطعات به صورت اصولی و استاندارد تولید شده باشد. در صورتی که در حال حاضر در بازار برخی افراد سودجو و افرادی که فقط میکس کردن متریال این قطعات را یاد گرفته اند، این قطعات را با همان شکل ظاهری تولید و روانه بازار می کنند. پس همیشه سعی بر این داشته باشید که منابع معتبری را جهت خرید موزاییک انتخاب نمایید.

توصیه می کنم حتما، جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره مزایا و معایب موزاییک های پلیمری، حتما مقاله “مزایا و معایب موزاییک پلیمری” را مشاهده فرمائید.

کلام آخر

این لیست به شما کمک خواهد که بتوانید خرید بهتری داشته باشید. علل های مختلفی از جمله سلیقه و شکل زیبایی در کنار سطح روی کار جهت استفاده در مناطق مختلف می تواند در خرید تاثر گذار باشد، پس بد نیست قبل از خرید به این مقالا سر زده و اطلاعات کافی جذب کنیم.

تمامی علل های محبوبیت این قطعه دوست داشتنی به صورت خلاصه به شما گفته شد که این گزینه هم نیزدر خرید به شما کمک خواهد و اگر شکی داشته باشید شما راهنما خواهد کرد.

اگر سوالی دارید حتما در قسمت کامنت ها برای ما بنویسید، امیدوارم که از این مقاله کاربردی لذت برده باشید.

گروه تولیدی صنعتی آبین بتن | تولید کننده انواع محصولات بتنی و موزاییک

امتیاز دهید!
کیارش نجفی

کیارش نجفی

4 سالی هست که به طور مداوم در قسمت دیجیتال مارکتینگ شرکت آبین بتن به مدیریت فضای مجازی و تولید محتوا اصولی و دقیق درباره محصولات و حوزه بتن کار میکنم و اطلاعات دقیق و درست در اختیار تمامی کاربران قرار میدهم و به پیشرفت اطلاعات عمومی درباره این حوزه در فضای مجازی کمک میکنم.

1 دیدگاه در “5 مدل از پر فروش ترین موزاییک های پلیمری در سال 1400

  1. احمد رضا میرزائی گفت:

    به نظر من موزاییک های پلیمری در حال حاضر بهترین کفپوش هستش که میشه به عنوان کفپوش حیاط، پشت بام، پارکینگ و … استفاده کرد. تشکر از آبین بتن که از تولید کنندگان برتر موزاییک های پلیمری و واش بتن در ایران هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

سبد خرید
منو